telefon: 724 026 747, 603 422 043

email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.; Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

REKONSTRUKCE KOUPELNY - Liberec, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav

Rekonstrukce koupelny dělíme na dva druhy, a to ve starší a rodinné zástavbě a panelových bytů. Rekonstrukce koupelny zděné se bez vybourání stávajících příček zvětšit nedají. Naproti tomu rekonstrukce koupelny panelákového typu – bytové jádro - mají neomezené možnosti. Celé jádro se vybourá. Vznikne prázdný prostor. Nyní se může každý zákazník „vyřádit“podle své představy. Rekonstrukci koupelny můžeme zadat nějakému studiu. A nebo samotnou rekonstrukci koupelny – bytového jádra - vymyslíme společně. Ale i ze zděné koupelny se stane nádherné místo bytu. Hlavně chceme kvalitní práci. Každá rekonstrukce koupelny musí vydržet na dlouhou dobu.

 

Rekonstrukce koupelny - bytového jádra

Rekonstrukce bytového jádra je zvláštnost bytů panelových domů. Jedná se o skelet z umakartu. Při rekonstrukci se celý vybourá a nahradí zdivem z Ytongu, případně sádrokartonu. Tím máme ideální příležitost celou rekonstrukci koupelny upravit do jiných rozměrů, než byla koupelna původní.

 

Postup:

- bourání jádra
- bourání příček
- osekání starých obkladů
- odvoz vybouraného materiálu na skládku
- vystavění nových příček
- instalace vody, odpadu, elektro
- příprava pro odvětrání
- vyrovnání stěn a podlahy
- sádrokartonové stropy
- zhotovení obkladů a dlažeb
- kompletace vybavení
- kompletace elektro, malování a úklid.

Časový harmonogram:

Chceme kvalitu. Kvalita stojí na výběru dobrých materiálů a na stavebním postupu, který nelze uspěchat. Neuděláme rekonstrukci koupelny za týden. Jen špatně provedená koupelna lze za tak malý čas stihnout.

Ze zkušenosti víme, že rekonstrukce koupelny trvá při nejmenším 14 dní, spíš déle. Ale časový harmonogram jde s jistotou říct až po prohlídce a vyslyšení Vašich požadavků. Koupelna zděná trvá méně času, než rekonstrukce koupelny panelákové. Nedělejte chybu, nechtějte rekonstrukci koupelny uspěchat. Rychlá práce, neznamená dobrá práce. Rekonstrukce koupelny, jako rekonstrukce bytu má být napořád.

Joomla templates by a4joomla