telefon: 724 026 747, 603 422 043

email:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.; Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

rekonstrukce bytu, rekonstrukce koupelny a bytového jádra

Jablonec, Liberec, Mladá Boleslav

Tyto práce provádíme od roku 1997. Většinu prací děláme sami, bez subdodavatelů a tím, že umíme více řemesel, se nemusíme obracet na jiné pracovníky.
V současnosti máme úspěšně za sebou minimálně 40 rekonstrukcí koupelenbytových jader, dále 25 bytů různého rozsahu. Nebráníme se i různým opravám a úpravám bytu a koupelny.

rekonstrukce bytu liberec rekonstrukce bytu jablonec byt mladá boleslav interiéry jablonec, liberec, mladá boleslav

Jsme z Jablonce nad Nisou a proto působíme nejčastěji v Jablonci, Liberci, Mladé Boleslavi a přilehlých měst. Ukázky našich prací můžete vidět ve fotogalerii, konkrétní dotazy Vám radi zodpovíme telefonicky.

Výhody panelového bytu:

zvýší se možnosti změny dispozic; lze měnit a odstranit příčky; vybourání nových otvorů pro dveře; snížení stropů; větší využití prostoru; možné zvětšení koupelny; při rekonstrukci se můžete v představách doslova vyžívat a vyřádit


Nevýhody ve starší zástavbě:

horší doprava materiálu a přesun hmot – většinou chybí výtah; větší nepořádek, staré omítky apod.; stěny a podlahy nejsou úplně rovné, přestavba musí být v souladu se stávajícím složením podlah a stropů.

 

rekonstrukce bytu Liberec, Jablonec, Mladá Boleslav

Panelové domy v Jablonci, Liberci a Mladé Boleslavi jsou jasně dané svým uspořádáním. Přesto jsme prováděli rekonstrukci bytu i s vybouráním části panelů, nebo celých panelových příček. Samozřejmě je zapotřebí vyjádření statika.
Výsledek takové přestavby je vynikající. Nebo se dispozice zachová a provede se bez bourání. Přiznávám, že většina rekonstrukcí bytu je bez bourání panelů. Co tedy bude následovat?

1, odstranění tapet a starých štuků

2, odstranění původní podlahové krytiny

3, vybourání zárubní, případně nevyhovujících oken

4, rekonstrukce koupelny

5, rozvody vody, odpadu, elektro

6, nové omítky stěn a stropů ( nejlépe sádrové, štukové)

7, dlažby chodeb, kuchyně

8, podlahy všech místností

9, nové obložkové zárubně, nová okna

10, malování a nátěry

Joomla templates by a4joomla